1
/
van
3
Rhomberg
Halsketting Zilver
Halsketting Zilver
Normale prijs
€44,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€44,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Bestseller
- Made in Italy
- Edelmetaal zilver met keurmerk 925
- Geen verzendkosten
Deze zilveren halsketting is een tijdloos en elegant sieraad dat bij elke outfit past. Hij heeft een verfijnde, glanzende afwerking en een stevige sluiting voor optimaal draagcomfort. Perfect om dagelijks te dragen of als stijlvol accent bij speciale gelegenheden.
| Bestelnummer | 114040 |
| Breed | 1.4 mm |
| Dikte van het materiaal | 0.7 mm |
| Eenheid | St |
| Ketting oogje | 3.0 mm |
| Materiaal | Zilver |
| Ooort sieraad | Halsketting |
| Oorsprong | Made in Italy |
Share
