1
/
van
2
Rhomberg
Solitaire ring 375/9K geel goud Moissaniet 0.25 ct, 4 mm
Solitaire ring 375/9K geel goud Moissaniet 0.25 ct, 4 mm
Normale prijs
€390,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€390,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Made in Germany
- Gemaakt van gerecycled 375er goud
- De ringbreedte is 2 mm
- Geen verzendkosten
Elegante dames solitair ring van 375 geelgoud, met een schitterende moissanite steen. Tijdloos en verfijnd design, perfect voor elke gelegenheid. De duurzame en stralende moissanite zorgt voor een luxueuze uitstraling zonder compromis op kwaliteit. Een prachtig sieraad!
| Bestelnummer | 613103 |
| Dikte van het materiaal | 1.3 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | St |
| Materiaal | 375/9K geel goud |
| Ooort sieraad | Solitaire ring |
| Oorsprong | Made in Germany |
| Ringmaat | 2 mm |
| Steen | Moissaniet 0.25 ct, 4 mm |
Share
