1
/
van
5
Rhomberg
Collier met hanger 375/9K geel goud 36-38 cm
Collier met hanger 375/9K geel goud 36-38 cm
Normale prijs
€234,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€234,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Made in Italy
- Gemaakt van gerecycled 375er goud
- De lengte is verstelbaar tot 38 cm
- Geen verzendkosten
Stijlvolle damesketting van 375 geelgoud met een elegant hartvormig hangertje. Deze tijdloze ketting combineert eenvoud met verfijning en is perfect voor elke gelegenheid. Een prachtig sieraad om cadeau te geven of jezelf te verwennen met een vleugje luxe.
| Bestelnummer | 612233 |
| Dikte van het materiaal | 1 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | St |
| Lengte verstelbaar tot | 38 cm |
| Materiaal | 375/9K geel goud |
| Ooort sieraad | Collier met hanger |
| Oorsprong | Made in Italy |
| Oppervlak | gematteerd/gepolijst |
Share
