1
/
van
2
Rhomberg
Graveerplaat 375/9K witgoud Voeten Ø12 mm
Graveerplaat 375/9K witgoud Voeten Ø12 mm
Normale prijs
€264,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€264,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Gemaakt van gerecycled 375er goud
- Individueel graveerbaar
- De binnendiameter van het oogje is 4.5 mm
- De diameter is 12 mm
- Geen verzendkosten
Schattige babyhanger in 375 witgoud met gegraveerde voetafdrukken. Perfect om een bijzondere herinnering te bewaren of als uniek geschenk voor pasgeborenen. De ronde hanger biedt ruimte voor persoonlijke gravures en straalt elegantie en liefde uit.
| Bestelnummer | 613241 |
| Diameter | 12 mm |
| Doelgroep | Baby |
| Eenheid | St |
| Hangeroog | 4.5 mm |
| Materiaal | 375/9K witgoud |
| Ooort sieraad | Graveerplaat |
| Oppervlak | gematteerd/gepolijst |
Share
