1
/
van
1
Rhomberg
Graveerplaat Zilver Gerhodineerd Hart
Graveerplaat Zilver Gerhodineerd Hart
Normale prijs
€59,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€59,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Made in Germany
- Edelmetaal zilver met keurmerk 925
- Individueel graveerbaar
- De binnendiameter van het oogje is 4.5 mm
- Geen verzendkosten
Stijlvolle zilveren dames hanger in rechthoekige vorm met twee subtiele hartjes. Perfect om te graveren en een persoonlijke touch te geven. Een tijdloos sieraad dat liefde en elegantie uitstraalt, ideaal als cadeau of voor dagelijks gebruik.
| Bestelnummer | 565100 |
| Breed | 15 mm |
| Coating | Gerhodineerd |
| Dikte van het materiaal | 0.7 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | St |
| Hangeroog | 4.5 mm |
| Materiaal | Zilver |
| Ooort sieraad | Graveerplaat |
| Oorsprong | Made in Germany |
| Oppervlak | gematteerd/gepolijst |
Share
