1
/
van
3
Rhomberg
Halsketting 375/9K geel goud
Halsketting 375/9K geel goud
Normale prijs
€269,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€269,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Made in Germany
- Gemaakt van gerecycled 375er goud
- Geen verzendkosten
Prachtige kinderketting vervaardigd uit 375 geelgoud. Deze elegante en duurzame halsketting is perfect voor dagelijks gebruik en geeft een subtiele, klassieke uitstraling. Ideaal als cadeautje voor bijzondere gelegenheden of gewoon om je kleintje te verwennen.
| Bestelnummer | 530993 |
| Dikte van het materiaal | 0.9 mm |
| Doelgroep | Kinderen |
| Eenheid | St |
| Ketting oogje | 3.5 mm |
| Materiaal | 375/9K geel goud |
| Ooort sieraad | Halsketting |
| Oorsprong | Made in Germany |
Share
