1
/
van
3
Rhomberg
Halsketting 750/18K geel goud
Halsketting 750/18K geel goud
Normale prijs
€620,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€620,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Made in Germany
- Gemaakt van gerecycled 750er goud
- Geen verzendkosten
Stijlvolle halsketting van 18 karaat geelgoud (750). Deze elegante ketting heeft een tijdloos design en is perfect voor dagelijks gebruik of speciale gelegenheden. Een waardevolle toevoeging aan elke sieradencollectie, die luxe en verfijning uitstraalt.
| Bestelnummer | 184002 |
| Breed | 1.3 mm |
| Dikte van het materiaal | 0.7 mm |
| Eenheid | St |
| Ketting oogje | 3.5 mm |
| Materiaal | 750/18K geel goud |
| Ooort sieraad | Halsketting |
| Oorsprong | Made in Germany |
Share
