1
/
van
3
Rhomberg
Hanger 375/9K geel goud Kruis
Hanger 375/9K geel goud Kruis
Normale prijs
€330,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€330,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Made in Germany
- Gemaakt van gerecycled 375er goud
- De binnendiameter van het oogje is 7.0 mm
- Geen verzendkosten
Stijlvolle hanger in 375 geelgoud met kruisontwerp. Deze elegante en tijdloze hanger combineert een matte en glanzende afwerking voor een verfijnde uitstraling. Perfect als religieus symbool of als geschenk voor een speciale gelegenheid. Hoogwaardige kwaliteit en duurzaam vakmanschap.
| Bestelnummer | 613424 |
| Breed | 18 mm |
| Eenheid | St |
| Hangeroog | 7.0 mm |
| Materiaal | 375/9K geel goud |
| Ooort sieraad | Hanger |
| Oorsprong | Made in Germany |
| Oppervlak | gematteerd/gepolijst |
Share
