1
/
van
1
Rhomberg
Hanger 585/14K witgoud Zirkonia 9 Steen
Hanger 585/14K witgoud Zirkonia 9 Steen
Normale prijs
€214,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€214,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Made in Germany
- Gemaakt van gerecycled 585er goud
- Met 9 sprankelende zirkonia's
- De binnendiameter van het oogje is 5.5 mm
- Geen verzendkosten
Elegante dameshanger van 585 witgoud, versierd met fonkelende zirkonia's. Dit verfijnde sieraad straalt tijdloze schoonheid uit en is perfect voor elke gelegenheid. Voeg een subtiele glans toe aan je outfit met deze prachtige, hoogwaardige hanger.
| Bestelnummer | 598069 |
| Breed | 5.5 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | St |
| Hangeroog | 5.5 mm |
| Materiaal | 585/14K witgoud |
| Ooort sieraad | Hanger |
| Oorsprong | Made in Germany |
| Steen | Zirkonia 9 Steen |
Share
