1
/
van
3
Rhomberg
Navelpiercing 585/14K geel goud Zirkonia 12 Steen
Navelpiercing 585/14K geel goud Zirkonia 12 Steen
Normale prijs
€189,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€189,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Gemaakt van gerecycled 585er goud
- Met 12 sprankelende zirkonia's
- Geen verzendkosten
Stijlvolle en verfijnde dames buikpiercing van 585 geelgoud, versierd met sprankelende zirkonia's. Dit elegante sieraad combineert duurzaamheid met een schitterende uitstraling en is perfect voor wie op zoek is naar een luxueuze en vrouwelijke touch voor hun piercing.
| Bestelnummer | 613600 |
| Breed | 11 mm |
| Diameter staaf | 0.8 |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | St |
| Materiaal | 585/14K geel goud |
| Ooort sieraad | Navelpiercing |
| Staaf lengte | 12 mm |
| Steen | Zirkonia 12 Steen |
Share
