1
/
van
2
Rhomberg
Oorknoppen 585/14K geel goud zoetwater Parel [Bouton], 2 Parels, 3 mm Ø6.5 mm
Oorknoppen 585/14K geel goud zoetwater Parel [Bouton], 2 Parels, 3 mm Ø6.5 mm
Normale prijs
€199,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€199,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Gemaakt van gerecycled 585er goud
- Met glinsterende zoetwater Parel
- De diameter van de kraal is 3 mm
- De diameter is 6.5 mm
- Geen verzendkosten
Elegante damesoorstekers van 585 geelgoud, afgewerkt met prachtige zoetwaterparels. Dit tijdloze ontwerp combineert de warmte van goud met de natuurlijke glans van de parels, perfect voor zowel dagelijks dragen als speciale gelegenheden. Een subtiele en stijlvolle toevoeging aan elke collectie.
| Bestelnummer | 613596 |
| Diameter | 6.5 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | Paar |
| Materiaal | 585/14K geel goud |
| Ooort sieraad | Oorknoppen |
| Oppervlak | gematteerd/gepolijst |
| Parels | zoetwater Parel [Bouton], 2 Parels, 3 mm |
Share
