1
/
van
2
Rhomberg
Partnerring 750/18K geel goud Diamant 0.03 ct, si
Partnerring 750/18K geel goud Diamant 0.03 ct, si
Normale prijs
€1.990,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€1.990,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Made in Germany
- Gemaakt van gerecycled 750er goud
- Individueel graveerbaar
- Met een schitterende diamant in si kwaliteit
- De ringbreedte is 5 mm
- Geen verzendkosten
Elegante damesring gemaakt van 18-karaats geelgoud (750). Deze stijlvolle partnerring heeft een mat oppervlak met een verfijnde glanzende groef waarin een schitterende diamant is gezet. Perfect als symbool van liefde en verbondenheid.
| Bestelnummer | 528215 |
| Dikte van het materiaal | 1.4 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | St |
| Materiaal | 750/18K geel goud |
| Ooort sieraad | Partnerring |
| Oorsprong | Made in Germany |
| Ringmaat | 5 mm |
| Steen | Diamant 0.03 ct, si |
Share
