1
/
van
2
Rhomberg
Partnerring 750/18K geel goud Diamant 0.03 ct, w-si
Partnerring 750/18K geel goud Diamant 0.03 ct, w-si
Normale prijs
€1.640,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€1.640,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Made in Germany
- Gemaakt van gerecycled 750er goud
- Individueel graveerbaar
- Met een schitterende diamant in w-si kwaliteit
- De ringbreedte is 4.5 mm
- Geen verzendkosten
Deze dames partnerring is vervaardigd uit 750 geelgoud en voorzien van een schitterende diamant. Het elegante ontwerp combineert een matte en gepolijste afwerking, wat zorgt voor een tijdloze en verfijnde uitstraling. Perfect symbool voor liefde en verbondenheid.
| Bestelnummer | 582732 |
| Dikte van het materiaal | 1.5 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | St |
| Materiaal | 750/18K geel goud |
| Ooort sieraad | Partnerring |
| Oorsprong | Made in Germany |
| Oppervlak | gematteerd/gepolijst |
| Ringmaat | 4.5 mm |
| Steen | Diamant 0.03 ct, w-si |
Share
