1
/
van
2
Rhomberg
Partnerring 750/18K witgoud
Partnerring 750/18K witgoud
Normale prijs
€2.640,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€2.640,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Bestseller
- Made in Germany
- Gemaakt van gerecycled 750er goud
- Individueel graveerbaar
- De ringbreedte is 6 mm
- Geen verzendkosten
Prachtige partnerring vervaardigd uit 750 witgoud. De ring heeft een unieke matte, geborstelde afwerking met een subtiele glanzende groef in het midden. Tijdloos design dat symbool staat voor verbondenheid en stijlvol draagcomfort biedt voor dagelijks gebruik.
| Bestelnummer | 556689 |
| Dikte van het materiaal | 1.2 mm |
| Eenheid | St |
| Materiaal | 750/18K witgoud |
| Ooort sieraad | Partnerring |
| Oorsprong | Made in Germany |
| Oppervlak | ijsmat |
| Ring groef | gepolijst |
| Ringmaat | 6 mm |
Share
