1
/
van
3
Rhomberg
Ring 585/14K geel goud Topaas blauw, 0.15 ct, Zirkonia 2 Steen
Ring 585/14K geel goud Topaas blauw, 0.15 ct, Zirkonia 2 Steen
Normale prijs
€640,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€640,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Made in Italy
- Gemaakt van gerecycled 585er goud
- Met 2 sprankelende zirkonia's
- De ringbreedte is 2 mm
- Geen verzendkosten
Elegante damesring van 585 geelgoud, voorzien van een stralende ovale topaas in het midden, omlijst door fonkelende zirkonia’s. Dit verfijnde sieraad combineert tijdloze klasse met een vleugje sprankeling, perfect voor elke gelegenheid en stijl.
| Bestelnummer | 612856 |
| Dikte van het materiaal | 1 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | St |
| Materiaal | 585/14K geel goud |
| Ooort sieraad | Ring |
| Oorsprong | Made in Italy |
| Oppervlak | gepolijst |
| Ringmaat | 2 mm |
| Steen | Topaas blauw, 0.15 ct Zirkonia 2 Steen |
Share
