1
/
van
4
Rhomberg
Ring 750/18K roségoud Topaas blauw, 4.30 ct
Ring 750/18K roségoud Topaas blauw, 4.30 ct
Normale prijs
€1.840,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€1.840,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Gemaakt van gerecycled 750er goud
- De ringbreedte is 1.5 mm
- Geen verzendkosten
Elegante damesring van 750 roségoud met een opvallende, marquise geslepen topaas. Deze verfijnde ring combineert tijdloze charme met een modern design, perfect voor elke gelegenheid. Een schitterend sieraad dat uw stijl subtiel accentueert.
| Bestelnummer | 613741 |
| Dikte van het materiaal | 1.4 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | St |
| Materiaal | 750/18K roségoud |
| Ooort sieraad | Ring |
| Oppervlak | gepolijst |
| Ringmaat | 1.5 mm |
| Steen | Topaas blauw, 4.30 ct |
Share
