1
/
van
3
Rhomberg
Scharnier oorringen creolen 585/14K geel goud
Scharnier oorringen creolen 585/14K geel goud
Normale prijs
€740,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€740,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Made in Germany
- Gemaakt van gerecycled 585er goud
- Geen verzendkosten
Elegante dames klapcreolen van 585 geelgoud met een twisted design. Deze tijdloze oorbellen hebben een veilige sluiting en zijn perfect voor dagelijks gebruik of speciale gelegenheden. Voeg een vleugje stijlvolle verfijning toe aan je look met deze prachtige gouden creolen.
| Bestelnummer | 607523 |
| Breed | 2.5 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | Paar |
| Materiaal | 585/14K geel goud |
| Ooort sieraad | Scharnier oorringen creolen |
| Oorring diameter | 14 mm |
| Oorsprong | Made in Germany |
Share
