1
/
van
8
Rhomberg
Halsketting Zilver Gerhodineerd
Halsketting Zilver Gerhodineerd
Normale prijs
€34,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€34,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Made in Italy
- Edelmetaal zilver met keurmerk 925
Prachtige kinderketting in zilver, perfect voor iedere gelegenheid. De fijne schakels zorgen voor een subtiele en elegante uitstraling die comfortabel om de nek ligt. Een tijdloze en duurzame accessoire waar kinderen dol op zullen zijn. Veilig en huidvriendelijk.
| Bestelnummer | 574493 |
| Coating | Gerhodineerd |
| Dikte van het materiaal | 0.9 mm |
| Doelgroep | Kinderen |
| Eenheid | St |
| Ketting oogje | 3.0 mm |
| Lengte verstelbaar tot | 38 cm |
| Materiaal | Zilver |
| Ooort sieraad | Halsketting |
| Oorsprong | Made in Italy |
Share
