1
/
van
2
Rhomberg
Hanger 375/9K geel goud Boom van leven Ø16 mm
Hanger 375/9K geel goud Boom van leven Ø16 mm
Normale prijs
€390,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€390,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Made in Germany
- Gemaakt van gerecycled 375er goud
- De binnendiameter van het oogje is 3.6 mm
- De diameter is 16 mm
- Geen verzendkosten
Elegante dameshanger van 375 geelgoud in de vorm van een levensboom. Het fijne ontwerp symboliseert groei en verbondenheid en geeft elke ketting een bijzondere uitstraling. Perfect als tijdloos en betekenisvol sieraad voor dagelijks gebruik.
| Bestelnummer | 613432 |
| Diameter | 16 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | St |
| Hangeroog | 3.6 mm |
| Materiaal | 375/9K geel goud |
| Ooort sieraad | Hanger |
| Oorsprong | Made in Germany |
Share
