1
/
van
4
Rhomberg
Partnerring 750/18K geel goud
Partnerring 750/18K geel goud
Normale prijs
€1.690,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€1.690,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Bestseller
- Made in Germany
- Gemaakt van gerecycled 750er goud
- Individueel graveerbaar
- De ringbreedte is 4 mm
- Geen verzendkosten
Elegante heren partnerring gemaakt van 750 geelgoud. Deze klassiek ontworpen ring staat symbool voor verbondenheid en is perfect voor dagelijks gebruik. Het hoogwaardige goud en de gladde, gepolijste afwerking zorgen voor een tijdloos en stijlvol sieraad.
| Bestelnummer | 612520 |
| Dikte van het materiaal | 1.6 mm |
| Doelgroep | Mannen |
| Eenheid | St |
| Materiaal | 750/18K geel goud |
| Ooort sieraad | Partnerring |
| Oorsprong | Made in Germany |
| Oppervlak | gepolijst |
| Ringmaat | 4 mm |
Share
