1
/
van
4
Rhomberg
Partnerring 750/18K geel goud Diamant 0.015 ct, w-si
Partnerring 750/18K geel goud Diamant 0.015 ct, w-si
Normale prijs
€1.490,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€1.490,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Made in Austria
- Gemaakt van gerecycled 750er goud
- Met een schitterende diamant in w-si kwaliteit
- De ringbreedte is 2.5 mm
- Geen verzendkosten
Elegante damespartnerring gemaakt van 750 geelgoud met een schitterende diamant. De ring combineert verfijnde eenvoud met tijdloze luxe en is perfect voor bijzondere momenten. Een mooi symbool van liefde en verbondenheid.
| Bestelnummer | 610280 |
| Dikte van het materiaal | 1.4 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | St |
| Materiaal | 750/18K geel goud |
| Ooort sieraad | Partnerring |
| Oorsprong | Made in Austria |
| Oppervlak | ijsmat |
| Ringmaat | 2.5 mm |
| Steen | Diamant 0.015 ct, w-si |
Share
