1
/
van
3
Rhomberg
Ring 375/9K geel goud Rookkwarts [oval], 9.5 mm
Ring 375/9K geel goud Rookkwarts [oval], 9.5 mm
Normale prijs
€289,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€289,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Gemaakt van gerecycled 375er goud
- De ringbreedte is 2 mm
- Geen verzendkosten
Elegante damesring van 375 geelgoud, sierlijk bezet met een grote ovale rookkwarts. De warme, aardse tinten van de edelsteen contrasteren prachtig met het glanzende goud, perfect voor elke gelegenheid. Tijdloze stijl en verfijnde details maken deze ring een must-have accessoire.
| Bestelnummer | 613436 |
| Dikte van het materiaal | 1.1 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | St |
| Materiaal | 375/9K geel goud |
| Ooort sieraad | Ring |
| Oppervlak | gepolijst |
| Ringmaat | 2 mm |
| Steen | Rookkwarts [oval], 9.5 mm |
Share
