1
/
van
3
Rhomberg
Ring 375/9K geel goud Zirkonia Hart
Ring 375/9K geel goud Zirkonia Hart
Normale prijs
€144,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€144,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Gemaakt van gerecycled 375er goud
- Met sprankelende zirkonia
- De ringbreedte is 1 mm
- Geen verzendkosten
Elegante damesring gemaakt van 375 geelgoud met een subtiel hartvormig ontwerp. Het ringetje is versierd met een fonkelende zirkonia in het midden van het hart, wat een delicate en romantische uitstraling geeft. Perfect als cadeau of voor dagelijks gebruik.
| Bestelnummer | 613150 |
| Dikte van het materiaal | 1 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | St |
| Materiaal | 375/9K geel goud |
| Ooort sieraad | Ring |
| Oppervlak | gepolijst |
| Ringmaat | 1 mm |
| Steen | Zirkonia |
Share
