1
/
van
2
Rhomberg
Solitaire ring 375/9K geel goud Moissaniet 0.50 ct, 5 mm
Solitaire ring 375/9K geel goud Moissaniet 0.50 ct, 5 mm
Normale prijs
€490,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€490,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Made in Germany
- Gemaakt van gerecycled 375er goud
- De ringbreedte is 2 mm
- Geen verzendkosten
Elegante damesring van 375 geelgoud met een schitterende moissanite in solitairzetting. Tijdloos design dat perfect is voor bijzondere gelegenheden of dagelijks draaggenot. De fonkelende moissanite zorgt voor een luxe uitstraling met een duurzaam karakter.
| Bestelnummer | 613104 |
| Dikte van het materiaal | 1.3 mm |
| Doelgroep | Dames |
| Eenheid | St |
| Materiaal | 375/9K geel goud |
| Ooort sieraad | Solitaire ring |
| Oorsprong | Made in Germany |
| Ringmaat | 2 mm |
| Steen | Moissaniet 0.50 ct, 5 mm |
Share
