1
/
van
4
Rhomberg
Halsketting 375/9K witgoud
Halsketting 375/9K witgoud
Normale prijs
€330,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€330,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Made in Italy
- Gemaakt van gerecycled 375er goud
- Geen verzendkosten
Prachtige kinderketting gemaakt van 375 witgoud. Deze fijne en duurzame halsketting is perfect voor dagelijks gebruik en een mooie toevoeging aan de sieradencollectie van uw kind. Elegant, lichtgewicht en veilig – geschikt voor elke gelegenheid.
| Bestelnummer | 577305 |
| Dikte van het materiaal | 1.3 mm |
| Doelgroep | Kinderen |
| Eenheid | St |
| Ketting oogje | 3.5 mm |
| Lengte verstelbaar tot | 38 cm |
| Materiaal | 375/9K witgoud |
| Ooort sieraad | Halsketting |
| Oorsprong | Made in Italy |
Share
