1
/
van
3
Rhomberg
Halsketting 750/18K geel goud
Halsketting 750/18K geel goud
Normale prijs
€850,00 EUR
Normale prijs
Aanbiedingsprijs
€850,00 EUR
Eenheidsprijs
/
per
Belastingen inbegrepen.
Verzendkosten worden bij de checkout berekend.
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- Duurzaam gemaakt van gecertificeerd goud ( Green Gold )
- Made in Germany
- Gemaakt van gerecycled 750er goud
- Geen verzendkosten
Elegante halsketting van 18-karaats geelgoud (750). Een tijdloos ontwerp dat veelzijdig te combineren is, perfect voor dagelijks gebruik of speciale gelegenheden. Prachtig afgewerkt met een klassieke schakelstructuur voor een stijlvolle en verfijnde uitstraling.
| Bestelnummer | 542683 |
| 'Fair trade' | Green Gold |
| Breed | 2 mm |
| Eenheid | St |
| Ketting oogje | 3.0 mm |
| Materiaal | 750/18K geel goud |
| Ooort sieraad | Halsketting |
| Oorsprong | Made in Germany |
Share
